STATISZTIKA
Linkpark oldalak statisztikája:
  • Oldal: 4819 db
  • Doboz: 79665 db
  • Link: 1275177 db
  • Készülő oldalak: 70 db

| Többi

Antarktisz

(antarktisz.linkpark.hu)
Magyar oldalak | Antarktisz | Robert Falcon Scott | Antarktiszi bázisok | Turizmus | Crozet sziget | Scott sziget | Douglas Mawson | Roald Amundsen | Bélyeg | Könyv | Déli-Shetland-szigetek | Déli-Orkney-szigetek | Déli Georgia és Déli Sandwich | Marion és Prince Edward | Macquarie sziget | Ernest H. Shackleton | Fotóalbum | Utazási iroda | Térkép | Időjárás, éghajlat | Heard és McDonald szigetek | Kerguelen-szigetek | Bouvet sziget | Gough sziget | Hasznos oldalak | Társlapok
Az oldal leírása:
Az Antarktisz – más néven Déli-sarkvidék – a déli szélesség 55. fokától délre fekvő kontinens. Magában foglalja a szűkebb értelemben vett Antarktikát, továbbá számos szigetcsoportot, mások mellett a Déli-Georgia- és a Déli-Sandwich-szigeteket, a Déli-Orkney- és a Déli-Shetland-szigeteket. Az Anktarktisz területe körülbelül 14 millió km2, s a tudományos kutatóállomásokat nem számítva lakatlan. Méltán nevezik Földünk legnagyobb sivatagának.
A szerkesztő további 47 oldala:
3D TV 3d-tv.linkpark.hu | AC Milan acmilan.linkpark.hu | AC/DC acdc.linkpark.hu | Air France airfrance.linkpark.hu | Arsenal arsenal.linkpark.hu | AS Roma as-roma.linkpark.hu | Atletico Madrid atleticomadrid.linkpark.hu | Balatonmáriafürdő balatonmariafurdo.linkpark.hu | Bayern München bayern-munchen.linkpark.hu | Beatles beatles.linkpark.hu | Belorusszia belorusszia.linkpark.hu | Brazil foci brazilfoci.linkpark.hu | Budakalász budakalasz.linkpark.hu | Chelsea chelsea.linkpark.hu | Chile chile.linkpark.hu | Costa Brava costa-brava.linkpark.hu | Egyiptomi üdülőhely egyiptomi-udulohely.linkpark.hu | Elvis Presley elvispresley.linkpark.hu | Finnország finnorszag.linkpark.hu | Fiorentina fiorentina.linkpark.hu | Francia Riviéra francia-riviera.linkpark.hu | Gyula gyula.linkpark.hu | Horvát ingatlan horvatingatlan.linkpark.hu | Internazionale internazionale.linkpark.hu | Irán iran.linkpark.hu | Izrael izrael.linkpark.hu | Juventus juventus.linkpark.hu | Kazahsztán kazahsztan.linkpark.hu | Kolumbia kolumbia.linkpark.hu | LCD TV vásárlás lcdtv-vasarlas.linkpark.hu | Led tv led-tv.linkpark.hu | Liverpool FC liverpoolfc.linkpark.hu | Los Angeles los-angeles.linkpark.hu | Lufthansa lufthansa.linkpark.hu | Malév malev.linkpark.hu | Manchester United manchesterunited.linkpark.hu | Paraguay paraguay.linkpark.hu | PSV Eindhoven psv-eindhoven.linkpark.hu | Repülőjegy Amerika repulojegy-amerika.linkpark.hu | Repülőjegy Ausztrália repulojegy-ausztralia.linkpark.hu | Siklós siklos.linkpark.hu | Skócia skocia.linkpark.hu | Suzuki autószalon suzukiautoszalon.linkpark.hu | Türkmenisztán turkmenisztan.linkpark.hu | Török Riviéra torok-riviera.linkpark.hu | Valencia CF valencia-cf.linkpark.hu | Ügyvédi iroda ugyvediiroda.linkpark.hu
Linkpark Antarktisz

Linkpark partnerprogram

Vissza a címoldalra | Ugrás a lap tetejére